prípravok - skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom

Prípravok na uľahčenie skrutkovania guľových konektorov do stredu nami ponúkaných hranolov 30x30mm.

prípravok 001 ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 65/VAR 65/VAR2 65/VAR3 65/VAR4 65/VAR5 Zvoľte variant
Značka: GeoDome.sk
€9 €9 €14 €14 €25 od €9
Kategória: prípravky
Prípravok, ktorý ti uľahčí skrutkovanie guľových konektorov k nami dodávaným hranolom alebo hranolom od iných dodávateľov v rozmere 30x30mm (poprípade 29x29mm). S týmto prípravkom nájdeš veľmi ľahko stred profilu hranola bez nutnosti jeho predošlého značenia.
 
!!!Na väčšinu hranolov, ktoré dodávame, pasuje veľkosť prípravku 29x29mm. Je možné, že pre niekoľko hranolov v dodávanej sade bude vhodnejší rozmer 30x30mm (výrobná tolerancia rozmeru hranolov), na tie si však vieš guľové konektory prisrutkovať aj bez použitia prípravku s predošlým naznačením stredu profilu hranola ceruzkou!!!
 
 
Prípravok ponúkame a dodávame v rôznych variantoch:
 
variant 01 (29x29mm alebo 30x30mm) - pozostáva z jednej časti (väčšia časť) zvolenej veľkosti, ideálny pre skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom "z ruky", je možnosť priprevniť ho skrutkami o pevnú podložku
 
variant 02 (29x29mm alebo 30x30mm) - pozostáva z dvoch častí (väčšia a menšia časť) zvolenej veľkosti, prípravok je možné použiť aj na skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom "z ruky", ideálny je pre skrutkovanie s jeho pripevnením o pevnú podložku
 
variant SET - pozostáva z obidvoch veľkostí variantu 02 (29x29mm, 30x30mm, veľké aj malé časti), prípravky je možné použiť aj na skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom "z ruky", ideálne sú pre skrutkovanie s ich pripevnením o pevnú podložku
 
 
!!!FARBA DODÁVANÉHOPRÍPRAVKU JE RÔZNA - môže byť odlišná ako na obrázkoch a videách. Prípravky tlačíme z aktuálne dostupnej farby filamentu. Pre vyhotovenie v konkrétnej farbe nás pre vytvorením objednávky kontaktuj. Pozrieme sa na možnosti vytlačenia farby podľa tvojej predstavy!!!
 
!!!V prípade, že chceš použiť drevené tyče alebo hranoly iných rozmerov a vedel by si využiť tento náš prípravok, daj nám vedieť (najlepšie emailom), vieme ti ho pripraviť a vytlačiť podľa tvojich potrieb!!!
 
Na na zadnej strane prípravku je umiestnené iné logo (GD - GeoDome.sk) a inak umiestnený text ako vo videách.
 
Prevedenie 3d tlačeného modelu:
materiál: PETG
výška vrstvy (layer height): 0,3mm
počet stien (perimeters): 3
výplň (infill): 20%
farba: podľa skladových zásob - v prípade požiadavky konrétneho farebného prevedenia a vyhotovenia nás vopred kontaktuj
 
S prípravkom môžeš guľové konektory skrutkovať k hranolom "z ruky" alebo si môžeš s jeho pomocou pripraviť ďalší "stolový" prípravok, ktorým si skrutkovanie dokážeš o niečo viac zjednodušiť. Videá nižšie ti ukážu ako na to, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj:
 
 
 
 

 

hubs-icon-2x

 

 

prípravok 001 - verzia 01

prípravok 001 - verzia SET

Späť do obchodu