3v 5/8 kupola sada "hubs" - beta verzia

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
Dostupnosť Skladom
€315    
Kód tovaru 52
Značka Build With Hubs
Webová stránka značky buildwithhubs.co.uk
Kategória hubs - sada
 

Máš chuť poskladať niečo komplikovanejšie? 3v 5/8 kupola sada “hubs” v beta verzii je ideálne riešenie pre nadšencov kupol, ktorí si chcú poskladať túto konštrukciu pomocou spojok “hubs” vo verzii 3v.

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebuješ na prípravu kupoly 5/8 časti gule verzie 3v (všetky súčasti “hubs” okrem tyčí alebo hranolov). Na obrázku môžeš nájsť množstvá všetkých súčastí sady.

Keď chceš pre túto verziu konštrukcie kupoly zistiť požadovanú dĺžku tyčí alebo hranolov a nevieš sa pohnúť vpred, pokojne nás môžeš kontaktovať. Radi ti so zistením potrebných dĺžok pomôžeme.

Viac informácií o kupole 3v 5/8 môžeš nájsť cez tento link. Pred skladaním si prosím prečítaj 2v inštrukcie , ktoré ti ozrejmia základné požiadavky a postupy fungovania spojok “hubs”.

Maj veľa úspechov pri skladaní. Tešíme sa na správy ako sa ti pri ňom darí, radi uvidíme aj fotky hotovej kupoly.

Inšpirácie pre tvoju kupolu si môžeš pozrieť v našej galérii po kliknutí na tento ODKAZ alebo cez ponuku v hlavnom menu.

Viac informácií o fungovaní spojok “hubs” môžeš nájsť v časti AKO SPOJKY “HUBS” FUNGUJÚ.

––

**Dodatočné informácie**

Všetky ponúkané produkty “hubs” (2v sada, 3v sada, mini hubs, náhradné diely) sú výrobkami spoločnosti Build With Hubs Ltd., dovážané z Veľkej Británie.

Keďže ide o krajinu mimo Európskej únie, na ich dovoz sa vzťahuje dovozné clo a ďalšie prevozné poplatky.

Všetky dodatočné poplatky colného konania a cezhraničného prevozu sú už zahnuté do ceny uvedenej pri každom produkte. Ceny sú uvádzané s DPH.

––

kľúčové slová: hubs, spojky, kupola, geodome, sada, 3v, beta

Hmotnosť 5 kg