3v 5/8 kupola sada HUBS - beta verzia

Skladom
Kód: 03
Značka: Build With Hubs
€325
Kategória: HUBS - sada
Hmotnosť: 5 kg
Hubs 2048 Sq 10 530x
ZADARMOZADARMO

Máš chuť poskladať niečo komplikovanejšie? 3v 5/8 kupola sada HUBS v beta verzii je ideálne riešenie pre nadšencov kupol, ktorí si chcú poskladať túto konštrukciu pomocou spojok HUBS vo verzii 3v.

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebuješ na prípravu kupoly 5/8 časti gule verzie 3v (všetky súčasti HUBS okrem tyčí alebo hranolov). Na obrázku môžeš nájsť množstvá všetkých súčastí sady.

Keď chceš pre túto verziu konštrukcie kupoly zistiť požadovanú dĺžku tyčí alebo hranolov a nevieš sa pohnúť vpred, pokojne nás môžeš kontaktovať. Radi ti so zistením potrebných dĺžok pomôžeme.

Viac informácií o kupole 3v 5/8 môžeš nájsť cez tento link. Pred skladaním si prosím prečítaj 2v inštrukcie , ktoré ti ozrejmia základné požiadavky a postupy fungovania spojok HUBS.

Maj veľa úspechov pri skladaní. Tešíme sa na správy ako sa ti pri ňom darí, radi uvidíme aj fotky hotovej kupoly.

Inšpirácie pre tvoju kupolu si môžeš pozrieť v našej galérii po kliknutí na tento ODKAZ alebo cez ponuku v hlavnom menu.

Viac informácií o fungovaní spojok HUBS môžeš nájsť v časti AKO SPOJKY HUBS FUNGUJÚ.

––

**Dodatočné informácie**

Všetky ponúkané produkty HUBS (2v sada, 3v sada, mini hubs, náhradné diely) sú výrobkami spoločnosti Build With Hubs Ltd., dovážané z Veľkej Británie.

Keďže ide o krajinu mimo Európskej únie, na ich dovoz sa vzťahuje dovozné clo a ďalšie prevozné poplatky.

Všetky dodatočné poplatky colného konania a cezhraničného prevozu sú už zahnuté do ceny uvedenej pri každom produkte. Ceny sú uvádzané s DPH.

––

kľúčové slová: hubs, spojky, kupola, geodome, sada, 3v, beta

Späť do obchodu