MINI - model 2v kupola sada hubs

Skladom
Kód: 11
Značka: Build With Hubs
€39
Kategória: spojky HUBS
Hmotnosť: 0.35 kg
Poskladaj si tento model kupoly ešte pre tým ako si objednáš a vytvoríš svoju "veľkú" 2v kupolu.
 
MINI - sada obsahuje papierové slamky, ktoré ľahko prestrihneš a vytvoríš s nich konštrukciu kupoly. Je vynikajúca pre otestovanie tvojich nápadov, pre nekončiacu zábavu či posilnenie tvojich technických zručností a skúseností. 
 
1. nastrihaj slamky na požadované dĺžky
2. povkladaj do nich guľové konektory
3. začni skladať kupolu
 
Balenie obsahuje 50 slamiek - dosť na vytvorenie kupoly s priemerom 45cm (18") s množstvom doplnkov pre experimentovanie. Tiež dostaneš 4 kusy #6 spojok navyše ako pomôcku pre dotvorenie tvojich nápadov.
 
Potrebuješ viac slamiek? Pre skladanie môžeš použiť väčšinu štandardných papierových slamiek (6mm), poprípade nám daj vedieť a my ti vhodné slamky v rôznych farebných variantách zabezpečíme.
 
!!!Text na krabici MINI sady so všetkými informáciami je zatiaľ vo verzii v angličtine tak, ako ju preberáme od výrobcu. Inštrukcie vložené v balení pre poskladanie sme preložili do SLOVENČINY s veľmi zrozumiteľným vyobrazením krokov skladania na obrázkoch. Ďakujeme za porozumenie!!!
 
--

Vekové obmedzenie?

Mini - sadu odporúčame používať od 6 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu deti mladšie ako 3 roky vdýchnuť a ublížiť si.
Späť do obchodu