olejovanie hranolov pre 2v kupolu

Doplnková služba, podmienkou jej uplatnenia je objednanie 2v sady hranolov.

Skladom
Kód: 212
Značka: GeoDome.sk
€130
Kategória: doplnkové služby
Nemáš možnosť alebo chuť naolejovať si hranoly pre tvoju 2v kupolu? Nechaj to na nás.
 
Stačí, keď si zvolíš odtieň ochranného olejového náteru zo vzorkovníka pri produkte, napíšeš nám ho do poznámky objednávky a my ti naolejovanie hranolov zabezpečíme. Nákup vybraného odtieňa oleja a samotné olejovanie nám zaberie niekoľko hodín, o priebehu príprav ťa budeme informovať.
 
V cene je zahrnutý nákup zvoleného odtieňa oleja a jeho aplikácia v dvoch vrstvách podľa odporúčaného postupu olejovania pre maximálnu ochranu dreva.
 
!!!Hranoly olejujeme dvoma vrstvami olejovej lazúry, ktorá bezpečne ochráni drevo pred vplyvmi počasia a vnútornou vlhkosťou prostredia v prevedení kupoly ako fóliovník. Tento typ olejovaj lazúry obsahuje biocídne aditíva pre ochranu dreva pred hubami a plesňami. V prípade záujmu o použitie rovnako kvalitnej olejovej lazúry BEZ pridania spomenutých biocídov nás vopred kontaktuj!!!
 
Na obrázkoch je transparentný odtieň ochranného olejového náteru aplikovaný na hranoloch so zrazenými hranami, napílených na požadovanú dĺžku v opálenej úprave. V prípade opáľovanej úpravy dreva odporúčame použiť ochnranný olejový náter v transparentom prevedení.
 
V prípade špeciálnej požiadavky na vyhotovenie nám daj vedieť ešte pred vytvorením a odoslaním objednávky.
Späť do obchodu