tieniaca plachta - 2v kupola, priemer 3,2m/POD

Tieniaca plachta, ktorá zakrýva hornú časť kupoly 2v s priemerom 3,2 metra

počet plachiet
farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Kód: 141/1 K 141/1 K2 141/3 K 141/3 K2 141/5 K 141/5 K2 Zvoľte variant
Značka: GeoDome.sk
€49 €49 €139 €139 €215 €215 od €49
Kategória: tieniace plachty

Tieniaca plachta, ktorá zakrýva hornú časť kupoly 2v s priemerom 3,2 metra. Idálna pre pripevnenie do kupoly v prevedení 2v POD.

 
Vďaka odolným kovovým karabínam sa ľahko pripína aj odopína z kovových očí uťahujúcich spojky.
 
Sada troch alebo piatich kusov tak umožňuje kombinovať tieň s presvitajúcim slnkom, obidve tieto sady dodávame s 15 závesnými kovovými okami v nerezovej úprave, ktoré poskytnú kotviace body plachiet na všetkých spojkách v hornej časti kupoly. Kombinácia s jedným okom v sade 2v dáva dokopy 16 potrebných ôk pre upevnenie plachiet.
 
Jeden kus tieniacej plachty dodávame s 5 závesnými kovovými okami, čo v kombinácií s jedným okom v sade 2v dáva dokopy 6 potrebných ôk pre upevnenie jednej plachty.
 
Medzi tieniacimi plachtami sú medzery, poskytujú určitú ochranu pred dažďom, sú predovšetkých určené na použitie ako tienidlá.
 
Plachty sú z pevnej polyesterovej tkaniny - kočíkovina, ktorá má na rubovej strane PVC vrstvu s vodoodpudivou úpravou.
 
Plachty ponúkame v dvoch farebných variantoch - svetlá béžová, svetlá sivá, ich odtiene môžeš vidieť na posledných fotografiách v galérii produktu. V prípade záujmu o iné farebné prevedenie plachiet ma pre konkrétne farebné vyhotovenie kontaktuj - hubs@geodome.sk.
 
Poznámka:
 
Táto plachta/plachty sú svojím rozmerom určené len pre 2v kupoly s priemerom 3,2 metra alebo 2v kupoly POD s priemerom 3,2 metra.
 
Pri záujme o výrobu plachiet pre kupoly s odlišným rozmerom ako je uvedený v texte vyššie, ma prosím kontaktuj - hubs@geodome.sk. Agi 
 
 
Späť do obchodu