prípravok - skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom 3d model

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
Tento prípravok je DIGITÁLNY PRODUKT. Je to súbor vo formáte 3MF, ktorý si môžeš vytlačiť na 3d tlačiarni.
 
Dostupnosť Skladom
€5    
Kód tovaru 62
Značka GeoDome.sk
Webová stránka značky geodome.sk
Kategória prípravky
 
Prípravok, ktorý ti uľahčí skrutkovanie guľových konektorov k nami dodávaným hranolom alebo hranolmi od iných dodávateľov v rozmere 30x30mm (poprípade 29x29mm). S týmto prípravkom nájdeš veľmi ľahko stred profilu hranola bez nutnosti jeho predošlého značenia.
 
Prípravok dodávame v sade 2 kusov 3d modelov pre použitie hranolov s rozmermi 29x29mm a 30x30mm (model pre každý rozmer hranolov má dve časti). Niekedy nie je možné vyhotoviť a dodať hranoly jednej "várky" v tom istom rozmere, preto počítame s touto toleranciou aj pri prípravkoch.
 
Táto sada prípravkov - produkt je DIGITÁLNY PRODUKT, obsahuje 2 sady 3d modelov (jedna sada obsahuje 2 časti modelu konkrétneho rozmeru). Sú to súbory vo formáte 3MF, ktoré si môžeš vytlačiť na 3d tlačiarni.
 
!!!Prípravok je možné uhradiť len bankovým prevodom, po pripísaní sumy na náš bankový účet ti pošleme v emaily odkaz na stiahnutie 3d model prípravku. V prípade, že si chceš objednať model prípravku spolu s fyzickými produktami - sady spojok, samostatné spojky, príslušenstvo, hranoly a objednávku chceš uhradiť dobierkou, nebude tento spôsob možný. Vytvor si prosím dve objednávky - jednu pre platbu fyzických produktov s odoslaním na dobierku, druhú s 3d modelom prípravku s platbou - prevod na účet!!!
 
Na modely prípravku je na zadnej strane umiestnené iné logo (GD - GeoDome.sk) a inak umiestnený text ako vo videách.
 
Odporučené nastavenie 3d tlačiarne:
materiál: PLA, PETG
výška vrstvy (layer height): 0,2-0,3mm (záleží od preferencie a požadovanej pevnosti)
počet stien (perimeters): 3
výplň (infill): minimálne 20%
podpory (support): nie
odporúčaná orientácia tlače modelov: strana s logom modelu priložená k podložke 3d tlačiarne
rýchlosť tlače: odlišná pre každý typ a model tlačiarne, použi tú, ktorá je pre tvoju tlačiareň najvhodnejšia
 
 
S prípravkom môžeš guľové konektory skrutkovať k hranolom "z ruky" alebo si môžeš s jeho pomocou pripraviť ďalší "stolový" prípravok, ktorým si skrutkovanie dokážeš o niečo viac zjednodušiť. Videá nižšie ti ukážu ako na to, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj:
 
 
 
 

 

hubs-icon-2x

prípravok 001 - verzia 01


prípravok 001 - verzia SET