prípravok - skrutkovanie guľových konektorov ku hranolom 3d model

Tento prípravok je DIGITÁLNY PRODUKT. Je to súbor vo formáte 3MF, ktorý si môžeš vytlačiť na 3d tlačiarni.
 
Skladom
Kód: 62
Značka: GeoDome.sk
€5
Kategória: prípravky
01+02 29x29mm 01
Novinka
Prípravok, ktorý ti uľahčí skrutkovanie guľových konektorov k nami dodávaným hranolom alebo hranolmi od iných dodávateľov v rozmere 30x30mm (poprípade 29x29mm). S týmto prípravkom nájdeš veľmi ľahko stred profilu hranola bez nutnosti jeho predošlého značenia.
 
!!!V prípade, že chceš použiť drevené tyče alebo hranoly iných rozmerov a vedel by si využiť tento náš prípravok, daj nám vedieť (najlepšie emailom), vieme ti pripraviť model podľa tvojich potrieb!!!
 
Prípravok dodávame v sade 2 kusov 3d modelov pre použitie hranolov s rozmermi 29x29mm a 30x30mm (model pre každý rozmer hranolov má dve časti). Niekedy nie je možné vyhotoviť a dodať hranoly jednej "várky" v tom istom rozmere, preto počítame s touto toleranciou aj pri prípravkoch.
 
Táto sada prípravkov - produkt je DIGITÁLNY PRODUKT, obsahuje 2 sady 3d modelov (jedna sada obsahuje 2 časti modelu konkrétneho rozmeru). Sú to súbory vo formáte 3MF, ktoré si môžeš vytlačiť na 3d tlačiarni.
 
!!!Prípravok je možné uhradiť len bankovým prevodom, po pripísaní sumy na náš bankový účet ti pošleme v emaily odkaz na stiahnutie 3d model prípravku. V prípade, že si chceš objednať model prípravku spolu s fyzickými produktami - sady spojok, samostatné spojky, príslušenstvo, hranoly a objednávku chceš uhradiť dobierkou, nebude tento spôsob možný. Vytvor si prosím dve objednávky - jednu pre platbu fyzických produktov s odoslaním na dobierku, druhú s 3d modelom prípravku s platbou - prevod na účet!!!
 
Na modely prípravku je na zadnej strane umiestnené iné logo (GD - GeoDome.sk) a inak umiestnený text ako vo videách.
 
Odporučené nastavenie 3d tlačiarne:
materiál: PLA, PETG
výška vrstvy (layer height): 0,2-0,3mm (záleží od preferencie a požadovanej pevnosti)
počet stien (perimeters): 3
výplň (infill): minimálne 20%
podpory (support): nie
odporúčaná orientácia tlače modelov: strana s logom modelu priložená k podložke 3d tlačiarne
rýchlosť tlače: odlišná pre každý typ a model tlačiarne, použi tú, ktorá je pre tvoju tlačiareň najvhodnejšia
 
 
S prípravkom môžeš guľové konektory skrutkovať k hranolom "z ruky" alebo si môžeš s jeho pomocou pripraviť ďalší "stolový" prípravok, ktorým si skrutkovanie dokážeš o niečo viac zjednodušiť. Videá nižšie ti ukážu ako na to, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj:
 
 
 
 

 

hubs-icon-2x

 

 

prípravok 001 - verzia 01

prípravok 001 - verzia SET

Späť do obchodu