náhradné diely

 
Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
Variant
€3,50 €3,50 €3 €8 €8,50 €59 €55 €11 od €3    
Značka Build With Hubs
Webová stránka značky buildwithhubs.co.uk
Kategória náhradné diely
 
Z ponuky náhradných dielov si môžeš vybrať v časti VARIANTY nad cenou každého z nich:
 
 • samostatná #5 spojka "hubs" ako náhradný diel - 1ks. Bez guľových konektorov, kovových súčastí (skrutka spojok, kovová podložka, krídlová matica) a skrutky do dreva
 
 • samostatná #6 spojka "hubs" ako náhradný diel - 1ks. Bez guľových konektorov, kovových súčastí (skrutka spojok, kovová podložka, krídlová matica) a skrutky do dreva
 
 • 6 kusov - guľový konektor (náhradný diel "hubs"), keď potrebuješ niekoľko ďalších kusov tyčí alebo hranolov na prípravu kupoly alebo pár z nich na výmenu.Balenie neobsahuje skrutky do dreva
 
 • kompletná #5 spojka "hubs" ako náhradný diel - 1ks. Obsahuje:
  1ks - plastová #5 spojka "hubs"
  5ks - guľový konektor
  5ks - skrutka do dreva
  1ks - skrutka spojky
  1ks - kovová podložka
 
 • kompletná #6 spojka "hubs" ako náhradný diel - 1ks. Obsahuje:
1ks - plastová #6 spojka "hubs"
6ks - guľový konektor
6ks - skrutka do dreva
1ks - skrutka spojky
1ks - kovová podložka
 
 • kompletná sada 150 kusov - guľový konektor (náhradný diel "hubs"), všetky guľové konektory ktoré potrebuješ pre zloženie 2v kupoly. Guľové konektory pasujú pre #5 a #6 spojky "hubs"
 
 • kompletná sada 20 kusov - #5 spojka "hubs" a 6 kusov - #6 spojka "hubs". Všetky spojky ako náhradný diel, ktoré potrebuješ pre zloženie 2v kupoly. Sada je ideálna pre prípad, keď potrebuješ náhradný set #5 a #6 spojok "hubs"
 • kovové oko 5 kusov

––

Inšpirácie pre tvoju kupolu si môžeš pozrieť v našej galérii po kliknutí na tento ODKAZ alebo cez ponuku v hlavnom menu.

Viac informácií o fungovaní spojok “hubs” môžeš nájsť v časti AKO SPOJKY “HUBS” FUNGUJÚ.

––

**Dodatočné informácie**

Všetky ponúkané produkty “hubs” (2v sada, 3v sada, mini hubs, náhradné diely) sú výrobkami spoločnosti Build With Hubs Ltd., dovážané z Veľkej Británie. Keďže ide o krajinu mimo Európskej únie, na ich dovoz sa vzťahuje dovozné clo a ďalšie prevozné poplatky.

Všetky dodatočné poplatky colného konania a cezhraničného prevozu sú už zahnuté do ceny uvedenej pri každom produkte. Ceny sú uvádzané s DPH.

––